o nas  |  galeria  |  okolica  |  kontakt

Villa Avena
ul. Klifowa 23
72-350 Niechorze

Telefon:   +48 602 691 066

Zapytaj o wolny pokój

Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Długość pobytu:

Ilość osób:

Data przyjazdu:

Dodatkowe uwagi:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)

Kilka słów o naszym pensjonacie

Pensjonat z basenem Villa Avena położony jest 250 m od morza i wybrzeża klifowego w Niechorzu.

Bliskość latarni morskiej oraz ruin kościoła i tarasu widokowego w Trzęsaczu sprawia, że na spędzenie wczasów nad morzem decyduje się wielu mieszkańców z całej Polski. Usytuowanie naszego pensjonatu pomiędzy Bałtykiem, a jeziorem Liwia Łuża jest gwarantem niezapomnianych wrażeń i satysfakcjonującego wypoczynku. Zdrowy, morski mikroklimat o podwyższonej zawartości jodu i soli oraz cisza i spokój panująca w Niechorzu zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu przez cały rok. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Gościom udane i zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami wczasy nad morzem. Niechorze jest miastem, które przyciąga urlopowiczów przede wszystkim szerokimi plażami, czystym powietrzem oraz bogatym zapleczem turystycznym. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowoczesnemu pensjonatowi z basenem nad morzem będą się Państwo mogli cieszyć ciekawym i bezpiecznym spędzeniem wolnego czasu.


W nowo wybudowanej Villi Avena każdy zregeneruje swoje siły.

Liczne atrakcje oraz niepowtarzalna atmosfera, panująca w Niechorzu, sprawia, że miasteczko odwiedzane jest przez turystów przez cały rok. Osoby, którym zależy na wczasach nad morzem, podczas których odpoczną od codziennych obowiązków, zapraszamy do naszego pensjonatu z basenem. Sala fitness, profesjonalny stół‚ bilardowy, a także monitorowany parking i nowoczesny plac zabaw to tylko niektóre z atrakcji czekających na Państwa w Villi Avena.

O Niechorzu

Referencje

...W Villi Avena spędziliśmy wakacje z całą rodziną. Świeciło słońce, w powietrzu czuć było morską bryzę. Każdemu kto ceni wygodę i odrobinę prywatności polecamy ten obiekt. Z pewnością niedługo znów tam powrócimy...

Marta Kowalska, Kraków

...Kiedy jestem przemęczony wybieram się na kilka dni do Villi Avena. Tamtejsza obsługa i znakomita oferta obiektu spełniają moje oczekiwania. Do domu wracam uśmiechnięty i naładowany jodem.

Konrad Trocki, Warszawa

...Niechorze to jedna z moich ulubionych nadmorskich miejscowości. Obiekt Villa Avena polecony przez przyjaciół był naszym domem podczas urlopu. Aż chce się tam wrócić w następne wakacje.

Anna Biegaj, Toruń